2018-06-19 | Głos z rynku

Wyślij walizkę kurierem

Wakacje kojarzą się z odpoczynkiem, morzem, górami i ładną pogodną. Ma to być czas, w którym problemy nas nie dotyczą. Ciepłe dni przywołują na myśl piękne krajobrazy i beztroski czas. Wszyscy znamy jednak sytuacje, które spędzają sen z powiek przed wymarzonym urlopem i zamieniają go w mały koszmar. Najczęściej jest to moment pakowania i podróży. Problem ten może dotyczyć szczególnie osób podróżujących pociągiem lub autobusem, bo duży bagaż, to duży kłopot.
Wyślij walizkę kurierem (Żródło: DHL)

Warto więc podczas planowania wakacji zastanowić się nad opcją wysłania swoich walizek kurierem. W uporaniu się z ciężkimi bagażami może pomóc na przykład DHL Parcel, dzięki akcji „WALIZKA”. Skorzystanie z niej jest bardzo proste, klient może nadać bagaż do miejsca docelowego, w którym planuje swój urlop, a następnego dnia będzie on już na miejscu. Warto o takiej przesyłce powiadomić recepcję hotelową, aby odebrała bagaż w przypadku, gdy będziemy akurat nieobecni bądź nie zdążymy jeszcze dotrzeć. Walizki nie wymagają dodatkowego opakowania zewnętrznego, kurier odbiera je od nas i przekazuje do terminala, gdzie zostają odpowiednio zabezpieczane. Nasze zadanie ogranicza się więc do zapakowania rzeczy potrzebnych na urlop. Jedyne czego nie można wkładać do walizki, to wartościowe przedmioty, takie jak elektronika użytkowa.

Taka opcja jest też dobrym rozwiązaniem na przykład dla osób starszych, które w okresie wakacyjnym często podróżują do sanatoriów. W ich przypadku poradzenie sobie z dużym i ciężkim bagażem może być nie lada wyzwaniem, więc dostarczenie walizek przez kuriera wydaje się być pomocnym rozwiązaniem. Można się dzięki temu skoncentrować wyłącznie na planowaniu i czerpać przyjemność z wyjazdu. Tym bardziej, że przesyłki są dostarczane do dowolnego miejsca wypoczynku w Polsce, więc nieważne gdzie się wybieramy, nasze bagaże będą tam przed nami.  


Zobacz także

AGROMA SA oficjalnym i wyłącznym importerem wózków widłowych LiuGong
FM Logistic uruchomił blog o logistyce przyszłości
Transport wyłączony z dyrektyw o delegowaniu pracowników
Jakie są nastroje i koniunktura w MŚP?
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA