2018-04-09 | Głos z rynku

Modernlog 2018 przed nami

Między 5-8 czerwca 2018 r. ponownie spotkamy się na Targach Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG organizowanych w towarzystwie targów ITM Polska, stanowiących największe i najważniejsze wydarzenie branży przemysłowej w tej części Europy.
Modernlog 2018 przed nami (Żródło: MTP)

Branża logistyki, magazynowania i transportu to dziś jedne z dynamiczniej rozwijających się gałęzi świadczących usługi dla szeroko pojętej branży przemysłowej. Zdominowany ideą 4.0 przemysł stawia na roboty przemysłowe i pełną automatyzację produkcji, które są odzwierciedleniem najnowszej myśli technologicznej. Idealnym miejscem do prezentacji innowacyjnych osiągnięć firm logistycznych są targi MODERNLOG, odbywające się w ramach bloku targów przemysłowych ITM Polska, Subcontracting, 3D Solutions i Focast. Dają one szansę na zaprezentowanie, rodzimym i zagranicznym wystawcom, rozwiązań możliwych do zastosowania w logistyce, a stanowiących uzupełnienie oferty dedykowanej przemysłowi.

Wspólną ekspozycję targów w 2017 roku odwiedziło blisko 18 tysięcy profesjonalnych zwiedzających. Tak liczne grono świadczy o dużym zainteresowaniu wydarzeniem oraz o jego potencjalne. Dlatego kolejna edycja targów, to nowe pomysły będące odzwierciedleniem zapotrzebowania rynku, których konsekwencją będzie między innymi POLSKI SALON INNOWACJI LOGISTYCZNYCH połączony ze ścieżką zwiedzania po firmach posiadających w swoim portfolio urządzania i rozwiązania technologiczne działające zgodnie z ideą Przemysłu 4.0. Ponadto planowana jest prezentacja najlepszych praktyk i trendów technicznych w logistyce dla branży e-commerce, której celem będzie wymiana wiedzy z zakresu zarządzania sprzedażą z wykorzystaniem narzędzi internetowych takich jak Internet of Things oraz mobilne. Kontynuować będziemy także sprawdzone działania, które zyskały uznanie w czerwcu 2017, a mianowicie In4Log Industry, w ramach którego zaprezentowane zostaną równoległe ścieżki modelowe obszaru produkcyjnego, zróżnicowane na koncepcje zarządzania linią produkcyjną, wpływające na wiele aspektów i jakość pracy.

Gorąco zachęcamy do udziału w wydarzeniu!

Zakres tematyczny targów:

• Sprzęt i urządzenia do transportu wewnętrznego

• Automatyka transportowa

• Oprogramowanie MES, TMS, WMS

• Urządzenia gospodarki magazynowej

• Usługi magazynowe, transportowe i spedycyjne

• Kody kreskowe i systemy automatycznej identyfikacji danych

Więcej informacji na: www.modernlog.pl


Zobacz także

900 wystawców pokaże trendy przemysłowe w Kielcach
40 proc mniej emisji CO2 zapowiada DB Schenker
Rekordowe przychody Grupy Wielton w 2017 roku
Analitycy obniżyli prognozy przewozowe dla PKP Cargo
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Przemysł 4.0 – kierunek dobry, tempo wolne
Siedziba i nowe centrum logistyczne Schavemaker już otwarte
Ponad 50% polskich firm ma problem ze znalezieniem pracowników
Weź udział w wycieczce technologicznej po targach
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA