2018-01-30 | Głos z rynku

Guillaume Sauzedde: nowy prezes Kuehne + Nagel Polska

Guillaume Sauzedde (45) przejął odpowiedzialność za działalność operacyjną polskiego oddziału firmy w styczniu 2018 roku. Zastąpił on Ingo Goldhammera, który awansował na stanowisko Dyrektora Regionalnego na Południową i Centralną Amerykę w Kuehne + Nagel.
Guillaume Sauzedde: nowy prezes Kuehne + Nagel Polska (Żródło: K+N)

Guillaume Sauzedde ma ponad 20-letnie doświadczenie na rynku logistyki i transportu. W tym czasie obejmował wiele menadżerskich stanowisk w firmach zlokalizowanych na terenie całej Europy, które są międzynarodowymi dostawcami usług logistycznych i transportowych. Guillaume Sauzedde dołączył w 2008 roku, do regionalnej centrali Kuehne + Nagel na Europę Wschodnią, mieszczącej się w Wiedniu, gdzie był odpowiedzialny za logistykę kontraktową dla sektora motoryzacyjnego. Tę pozycję zajmował do końca 2011 roku, do czasu gdy został Dyrektorem Logistyki Kontraktowej w Kuehne + Nagel w Polsce (2012-2015). W 2015 roku objął stanowisko Starszego Wiceprezesa Logistyki Kontraktowej na Region Centralnej i Wschodniej Europy.


-Jestem bardzo podekscytowany przejęciem odpowiedzialności jako Dyrektor Zarządzający Kuehne + Nagel w Polsce. Jednocześnie nie mogę się doczekać prowadzenia działań, które pozwolą naszej firmie na zrównoważony rozwój oraz implementację kreatywnych rozwiązań – powiedział Guillaume Sauzedde.
-Guillaume Sauzedde posiada rozległą wiedzę w zarządzaniu logistyką i transportem w wymiarze międzynarodowym. Dodatkowo, jego umiejętności zarządzania, zdolność do przewidywania zachowań rynkowych i adaptacji do zmieniającego się środowiska gwarantują, że jako firma dostarczymy naszym klientom serwis wysokiej jakości, który cechuje innowacyjność oraz fachowe wsparcie – powiedział dr. Hansjörg Rodi, Regionalny Menadżer, Kuehne + Nagel w regionie Centralnej i Wschodniej Europy.


Zobacz także

W badaniu Magazynu Fortune najlepiej wypadł UPS wśród kurierów
Nowoczesne narzędzia Datalogic do skanowanie kodów dwuwymiarowych w przemyśle
Branża transportowa napotyka na deficyt kierowców i unijne pakiety socjalne
Terminale płatnicze w radiowozach policji umożliwią transakcje bezgotówkowe na mandaty
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Automaty vendingowe stają się coraz popularniejsze
VGL Group uznana po raz trzeci za lidera HR
"Logistyczne wywiady"- 16 kreatywnych rozmów
Comarch pozwala usprawnić i zautomatyzować procesy
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA