2018-01-10 | Głos z rynku

Hörmann zdobył 4 medale

Aż cztery nagrody zdobyła firma Hörmann w konkursie o Złoty Medal MTP w ramach targów BUDMA 2018. Złote Medale wręczone zostaną podczas ceremonii otwarcia Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury, które potrwają w Poznaniu od 30 stycznia do 2 lutego.
Hörmann zdobył 4 medale (Żródło: Hörmann )

Jury konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich nagrodziło tego niemieckiego producenta bram, drzwi i napędów za bramy rolowane Decotherm SB z innowacyjnym systemem sprężyn naciągowych, który ułatwia ich ręczną obsługę oraz za wprowadzone właśnie na polski rynek systemy kontroli dostępu, na które składają się słupki parkingowe, zapory, szlabany i kolczatki drogowe.

 

Złotym Medalem wyróżniono także bardzo ciepłe garażowe bramy segmentowe LPU 67 Thermo i nowe, niezwykle wytrzymałe drewniane drzwi wewnętrzne z serii ConceptLine.

BUDMA to najlepsza okazja do zapoznania się z wszystkimi nowościami firmy Hörmann. To także sposobność przyjrzenia się dostępnym już wcześniej, lecz zmodernizowanych – technologicznie lub wzorniczo – rozwiązaniom. Wśród nich będą bardzo wytrzymałe bramy fasadowe do garaży zbiorczych ET 500 i ST 500 dające możliwość rozmaitych aranżacji, a także eleganckie bramy ALR Vitraplan o bardzo dużej powierzchni przeszklenia.

W sumie na stoisku o powierzchni aż 500 m² pokazanych zostanie ponad 50 różnych produktów. Fachowcy z firmy Hörmann służyć będą profesjonalnym doradztwem, każdemu inwestorowi pomogą dokonać najlepszego wyboru.

Hörmann na BUDMIE można znaleźć w pawilonie 5, stoisko 2030.


Zobacz także

W Polsce 58 proc. zakupów online robią milenialsi
Zaproszenie na Ferrari Challenge Race funduje UPS Polska na licytację WOŚP
Ponad 11 tys. zł- efekt zbiórki CTL Logistics na Szlachetną Paczkę
Czy wzrośnie atrakcyjność transportu krajowego?
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Brama rolowana Hörmann- alternatywa dla bram segmentowych
Ponad 500 mkw. stoiska, kompleksowa oferta, trzy złote medale- WIŚNIOWSKI na Budmie
Hörmann ponownie inwestuje na rynku amerykańskim
Dobra izolacyjność bramy wpływa na pozytywny bilans ciepła budynku
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA