2018-01-10 | Głos z rynku

Hörmann zdobył 4 medale

Aż cztery nagrody zdobyła firma Hörmann w konkursie o Złoty Medal MTP w ramach targów BUDMA 2018. Złote Medale wręczone zostaną podczas ceremonii otwarcia Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury, które potrwają w Poznaniu od 30 stycznia do 2 lutego.
Hörmann zdobył 4 medale (Żródło: Hörmann )

Jury konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich nagrodziło tego niemieckiego producenta bram, drzwi i napędów za bramy rolowane Decotherm SB z innowacyjnym systemem sprężyn naciągowych, który ułatwia ich ręczną obsługę oraz za wprowadzone właśnie na polski rynek systemy kontroli dostępu, na które składają się słupki parkingowe, zapory, szlabany i kolczatki drogowe.

 

Złotym Medalem wyróżniono także bardzo ciepłe garażowe bramy segmentowe LPU 67 Thermo i nowe, niezwykle wytrzymałe drewniane drzwi wewnętrzne z serii ConceptLine.

BUDMA to najlepsza okazja do zapoznania się z wszystkimi nowościami firmy Hörmann. To także sposobność przyjrzenia się dostępnym już wcześniej, lecz zmodernizowanych – technologicznie lub wzorniczo – rozwiązaniom. Wśród nich będą bardzo wytrzymałe bramy fasadowe do garaży zbiorczych ET 500 i ST 500 dające możliwość rozmaitych aranżacji, a także eleganckie bramy ALR Vitraplan o bardzo dużej powierzchni przeszklenia.

W sumie na stoisku o powierzchni aż 500 m² pokazanych zostanie ponad 50 różnych produktów. Fachowcy z firmy Hörmann służyć będą profesjonalnym doradztwem, każdemu inwestorowi pomogą dokonać najlepszego wyboru.

Hörmann na BUDMIE można znaleźć w pawilonie 5, stoisko 2030.


Zobacz także

W Polsce 58 proc. zakupów online robią milenialsi
Zaproszenie na Ferrari Challenge Race funduje UPS Polska na licytację WOŚP
Ponad 11 tys. zł- efekt zbiórki CTL Logistics na Szlachetną Paczkę
Czy wzrośnie atrakcyjność transportu krajowego?
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Uroczyste otwarcie siedziby Novoferm
WIŚNIOWSKI w piłkarskim stylu podbija Francję
Brama rolowana Hörmann- alternatywa dla bram segmentowych
Ponad 500 mkw. stoiska, kompleksowa oferta, trzy złote medale- WIŚNIOWSKI na Budmie
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA