2017-10-30 | Głos z rynku

Yusen Logistics rozpoczyna współpracę z Haier

Yusen Logistics UK rozpoczęło strategiczną współpracę z Haier, które powierzyło firmie ogólnokrajową dystrybucję całej gamy swoich produktów.
Yusen Logistics rozpoczyna współpracę z Haier (Żródło: Yusen Logistics)
Haier jest chińską firmą zajmującą się sprzętem AGD. Jest to jedna z wiodących, światowych marek zaopatrująca ponad 100 krajów i regionów w sprzęt gospodarstwa domowego. Obecnie Haier planuje ponowne wejście na rynek europejski proponując sprzęt najwyższej jakości. W celu realizacji swoich ambitnych planów rozwoju firmy w Wielkiej Brytanii, Haier wybrało Yusen Logistics UK, aby zapewnić swoim klientom obsługę na najwyższym poziomie.
 
Będąc w stałym i bliskim kontakcie z Haier, Yusen Logistics UK zaprojektowało pełen pakiet usług logistycznych obejmujący wsparcie procesu zaopatrzenia, magazynowanie, dystrybucję oraz dopasowane do potrzeb rozwiązania logistyki zwrotnej zawierające pełną usługę śledzenia, kontroli oraz, o ile to tylko możliwe, przywrócenia zwracanym produktom standardu klasy A.
 
 
Dyrektor Zarządzający Haire na Wielką Brytanię i Irlandię, Dave Yearsley, skomentował wybór Yusen Logistics UK na swojego partnera następująco: „W celu zwiększenia naszego udziału w rynku Wielkiej Brytanii potrzebujemy doświadczonego i pewnego partnera, który zna i rozumie nasze produkty oraz brytyjski rynek. Partnera, który byłby rozpoznawalny i miał udokumentowane doświadczenie. Yusen Logistics ma silną sieć dystrybucji sprzętu AGD, dzięki czemu zapewnia nam wysoki poziom doświadczenia, magazynowania, oraz dostarczania naszych produktów przy jednoczesnym zachowaniu indywidualnego podejścia. Wiemy, że wpłynie to na doskonałą obsługę, która będzie współgrać z jakością naszych produktów”.
 
„Po udanym, bezproblemowym procesie wdrożenia angażujemy się w pogłębianie naszej współpracy z Haier. Koncentrujemy się całkowicie na stuprocentowej integralności produktów, dokładnym przeprowadzaniu procedur oraz dotrzymywaniu terminów dostaw, co z pewnością przyniesie korzyść zarówno Haier jak i jego klientom”, powiedział Khalil Ashong, Contract Manager w Yusen Logistics UK.
 
źródło: Yusen Logistics

Zobacz także

DSV i Czerwony Krzyż niosą pomoc ofiarom huraganu
Solidne rezultaty dzięki skutecznie realizowanym planom
Nowa twarz na stanowisku Prezesa Zarządu CTL Logistics
Szybki wzrost produkcji może przegrzać gospodarkę
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Coraz większy ruch na Nowym Jedwabnym Szlaku
MPM agd S.A. tworzy własne Centrum Dystrybucji AGD
Chiny rozwijają ideę Nowego Jedwabnego Szlaku
Start Polskiej Platformy Przemysłu 4.0 coraz bliżej
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA