2017-09-25 | Głos z rynku

Przejęcie TNR Industrial Doors

O bramy z pełnej gumy uzupełnia Hörmann swoją ofertę bram przemysłowych. Firma przejmuje kanadyjską spółkę TNR Industrial Doors Inc. specjalizującą się w produkcji bram, stosowanych przede wszystkim w przemyśle wydobywczym.
Przejęcie TNR Industrial Doors (Żródło: Hörmann)
Spółka TNR Ontario Industrial Doors  w siedzibą w Barrie (w pobliżu Toronto) została założona w 2003 roku. Obecnie zatrudnia około 65 pracowników, a dzięki bardzo dobrze rozbudowanej sieci partnerów handlowych jej przychód ze sprzedaży wynosi blisko 15 milionów euro.
 
TNR Industrial zajmuje się produkcją i dystrybucją bram szybkobieżnych, bram rolowanych i przede wszystkim bram z pełnej gumy, które ze względu na swoją trwałość i żywotność znajdują wszechstronne zastosowanie w przemyśle wydobywczym. Niewielu producentów ma w ofercie tego typu bramy, dlatego spółka TNR sprzedaje je na całym świecie.
 
„Bramy specjalne stanowią uzupełnienie naszej oferty produktów na rynku amerykańskim. Razem z naszą spółką Hörmann Flexon LLC, która zajmuje się produkcją i dystrybucją bram przemysłowych, możemy wykorzystać efekt synergii w zakresie rozwoju i sprzedaży produktów. Partnerzy handlowi Hörmann Flexon będą mogli w przyszłości otrzymać wszystkie najbardziej popularne bramy przemysłowe wprost od jednego producenta” - wyjaśnia Christoph Hörmann, osobiście odpowiedzialny wspólnik grupy Hörmann, który podpisał umowę kupna - sprzedaży dotyczącą przejęcia spółki TNR Industrial Doors Inc.
Obecna prezes Zarządu, Cathy Buckingham, pozostaje na swoim stanowisku i nadal będzie zarządzać przedsiębiorstwem pod marką TNR Industrial Doors.
 
źródło: Hörmann
 

Zobacz także

Przeładunki w Porcie Gdańsk większe, niż prognozowano
Globalna wioska i protekcjonizm, czyli światowy handel
CETA - umowa o wolnym handlu pomiędzy Kanadą a UE
UPS udostępnia bezpłatne narzędzie internetowe
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Architekci doceniają bramę rolowaną Decotherm SB
GEFCO umacnia swoją pozycję na linii Europa - Afryka
Uroczyste otwarcie siedziby Novoferm
Brama rolowana Hörmann- alternatywa dla bram segmentowych
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA