2017-07-05 | Głos z rynku

Zmiany w DB Schenker

W drugim kwartale 2017 roku Tomasz Kwapis objął stanowiska Szefa Biura Przewozów Ponadgabarytowych w DB Schenker w Polsce
Zmiany w DB Schenker (Żródło: DB Schenker)
Tomasz Kwapis jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ma blisko 20-letnie doświadczenie w branży logistycznej. Przez większość tego czasu pracował dla międzynarodowego operatora, specjalizującego się w transporcie lotniczym i morskim. Swoją karierę zaczął od stanowiska specjalisty ds. logistyki, następnie był spedytorem lotniczym, koordynatorem sprzedaży, kierownikiem biura i szefem oddziału. Przez ostatnie lata pracował jako szef dywizji zajmującej się dużymi projektami logistycznymi, ładunkami ponadgabarytowymi i klientami z branży oil&gas.

W DB Schenker Tomasz Kwapis kieruje Biurem Przewozów Ponadgabarytowych. Odpowiada za działania operacyjne oraz za rozwój biznesu ponadgabarytowego, zgodnie ze strategią firmy. Szczególnie ważne w jego pracy jest jednoczesne uwzględnienie celów finansowych i jakościowych, a także kluczowej dla DB Schenker kultury ciągłego doskonalenia.

Prywatnie Tomasz Kwapis jest pasjonatem akwarystyki, koszykówki i muzyki rockowej. Lubi także spędzać czas w podróżach, zarówno podczas wycieczek rowerowych, jak i wypraw z przyczepą kempingową.
 
źródło: DB Schenker
 

Zobacz także

ANWIL propaguje kulturę bezpieczeństwa na kolei
Kolejne zmiany we współpracy celnej z Chinami
PKP CARGO zawarło historyczny kontrakt przewozowy
Firma AGRO Merchants Group ogłosiła nabycie PSTL
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

DB Schenker wprowadza w Niemczech inteligentną rękawicę
Tendencja wzrostowa w transporcie kolejowym utrzymuje się
SENT: nowe regulacje przewozu towarów
DB Schenker i Airbus współpracują przy transporcie komponentów samolotów
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA