2017-07-05 | Głos z rynku

Zmiany w DB Schenker

W drugim kwartale 2017 roku Tomasz Kwapis objął stanowiska Szefa Biura Przewozów Ponadgabarytowych w DB Schenker w Polsce
Zmiany w DB Schenker (Żródło: DB Schenker)
Tomasz Kwapis jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ma blisko 20-letnie doświadczenie w branży logistycznej. Przez większość tego czasu pracował dla międzynarodowego operatora, specjalizującego się w transporcie lotniczym i morskim. Swoją karierę zaczął od stanowiska specjalisty ds. logistyki, następnie był spedytorem lotniczym, koordynatorem sprzedaży, kierownikiem biura i szefem oddziału. Przez ostatnie lata pracował jako szef dywizji zajmującej się dużymi projektami logistycznymi, ładunkami ponadgabarytowymi i klientami z branży oil&gas.

W DB Schenker Tomasz Kwapis kieruje Biurem Przewozów Ponadgabarytowych. Odpowiada za działania operacyjne oraz za rozwój biznesu ponadgabarytowego, zgodnie ze strategią firmy. Szczególnie ważne w jego pracy jest jednoczesne uwzględnienie celów finansowych i jakościowych, a także kluczowej dla DB Schenker kultury ciągłego doskonalenia.

Prywatnie Tomasz Kwapis jest pasjonatem akwarystyki, koszykówki i muzyki rockowej. Lubi także spędzać czas w podróżach, zarówno podczas wycieczek rowerowych, jak i wypraw z przyczepą kempingową.
 
źródło: DB Schenker
 

Zobacz także

ANWIL propaguje kulturę bezpieczeństwa na kolei
Kolejne zmiany we współpracy celnej z Chinami
PKP CARGO zawarło historyczny kontrakt przewozowy
Firma AGRO Merchants Group ogłosiła nabycie PSTL
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

DB Schenker otwiera nowy ekologiczny terminal
DB Schenker cyfryzuje globalny rynek części zamiennych
10 tys. złotych kary za niedopełnienie obowiązków
DB Schenker wprowadza w Niemczech inteligentną rękawicę
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA