2016-07-14 | Głos z rynku

Nowa fabryka, nowa technologia znakowania

SATO, dostawca rozwiązań, które wspierają pracowników oraz usprawniają działania, wspólnie ze swoim długoletnim partnerem – dystrybutorem Auto-ID Panzer Datentechnik, pomagają firmie Britax Römer, znanemu producentowi produktów zapewniających bezpieczeństwo dzieciom podczas podróży.
Nowa fabryka, nowa technologia znakowania (Żródło: SATO)

Celem współpracy firm jest zmodernizowaie infrastruktury znakowania dla operacji produkcyjnych oraz magazynowych. Bodźcem do aktualizacji posiadanych technologii znakowania produktów jest przeniesienie całej produkcji oraz logistyki RÖMER do nowego, ultranowoczesnego 18000 metrowego budynku w Leipheim, Niemcy.

W nowej fabryce Britax Römer znajdować się będą dział administracyjny, produkcja, pomieszczenie dedykowane przeprowadzaniu testów oraz magazyn. W związku z nową fabryką, Britax Römer zadecydowało również o wymianie swoich przestarzałych drukarek etykiet na nowe, wyraźnie ułatwiające proces znakowania. Przewiduje się, że przeprowadzka do nowej siedziby odbędzie się jesienią 2016 roku.

Dzięki wieloletniej, udanej relacji biznesowej z SATO i Panzer Datentechnik, firma Britax Römer zdecydowała się na drukarkę przemysłową CL4NX oraz drukarkę kompaktową CG408. Oba modele są sparowane na tej samej stacji roboczej, aby umożliwić drukowanie wysokiej jakości etykiety z różnych wzorów i formatów. CL4NX jest drukarką ogólnego przeznaczenia, zaprojektowana i zbudowana w taki sposób, aby spełnić rygorystyczne wymagania takie jak: odporność, długa żywotność oraz uniwersalność. Drukarka kompaktowa CG408 jest zoptymalizowana do drukowania 4-calowych etykiet. Jest wszechstronna i łatwa w obsłudze. Oczekuje się, że przeprowadzka do nowej siedziby będzie miała miejsce jesienią 2016.

Kolejną zaletą jest siedziba obu firm Britax Römer oraz Panzer Datentechnik w tej samej miejscowości w Leiphem. Dzięki temu wszelkie niezbędne akcje serwisowe mogą być przeprowadzane niezwłocznie

- Dla nas najważniejszymi kwestiami przy wyborze partnera były: technologia, jakośc usług oraz stały dostęp do części zamiennych. Otrzymujemy wszystkie niezbędne materiały eksploatacyjne do drukarek SATO i Panzer Datentechnik. Korzystamy ze wszystkich świadczeń oferowanych przez naszych partnerów- mówi Angelo Fanelli, Plant Engineering Manager, Operations w Britax Römer.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczy.com - KLIKNIJ

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA