2016-06-21 | Głos z rynku

Datalogic otworzył biuro w Warszawie

Datalogic, światowy lider w dziedzinie automatycznego gromadzenia i przetwarzania danych, rynku automatyki przemysłowej oraz światowej klasy producent czytników kodów kreskowych, komputerów przenośnych, czujników do wykrywania, pomiaru i bezpieczeństwa, systemów wizyjnych i laserowych urządzeń znakowania, zainaugurował otwarcie nowego biura w Warszawie.
Od lewej: Cosimo Capuzzello - Wiceprezes sprzedaży w obrębie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, Dyrektor Generalny działu czujników i bezpieczeństwa, Giulio Berzuini – Dyrektor Generalny i Wiceprezes działu skanerów ręcznych, Wiceprezes sprzedaży działu Automatycznego Gromadzenia Danych w obrębie EMEA (Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki), Udo Braster - Wiceprezes sprzedaży w obrębie DACH (Niemiec, Austrii  i Szwajcarii), Europy Wschodniej, Rosji, Bliskiego Wschodu i Turcji Od lewej: Cosimo Capuzzello - Wiceprezes sprzedaży w obrębie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, Dyrektor Generalny działu czujników i bezpieczeństwa, Giulio Berzuini – Dyrektor Generalny i Wiceprezes działu skanerów ręcznych, Wiceprezes sprzedaży działu Automatycznego Gromadzenia Danych w obrębie EMEA (Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki), Udo Braster - Wiceprezes sprzedaży w obrębie DACH (Niemiec, Austrii i Szwajcarii), Europy Wschodniej, Rosji, Bliskiego Wschodu i Turcji (Żródło: Datalogic)

Otwarcie świętowano podczas oficjalnej konferencji z udziałem klientów, partnerów i pracowników Datalogic. Uroczyste przecięcie wstęgi miało miejsce przed nowym biurowcem w centrum Warszawy, w którym mieści się siedziba firmy.

- Nowe biuro to bardzo ważny krok w kierunku dalszego rozwoju w Polsce- komentuje Krzysztof Tkotz, Regional Manager Eastern Europe w Datalogic ADC. - Budynek w centrum Warszawy pokazuje naszą obecność na rozwijającym się polskim rynku i jednocześnie, pozwala naszemu zespołowi sprzedaży oraz zespołowi technicznemu zademonstrować szeroką gamę rozwiązań dla handlu detalicznego, transportu, logistyki, produkcji oraz opieki zdrowotnej.

Pietro Scanabissi, Area Manager International Europe w  Datalogic ADC dodał:  "Jako wiodący dostawca technologii gromadzenia danych i automatyzacji procesów, oferujemy innowacyjne rozwiązania wykorzystywane przez klientów w całej Europie Wschodniej. Nowe biuro w Warszawie jeszcze bardziej przybliża nas do klientów i partnerów."

Decyzja o inwestycji w nowe biuro w Polsce ilustruje starania Datalogic by stale rozszerzać swoją sieć spółek zależnych w obrębie EMEA (Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki). Warszawa, jako jeden z najważniejszych ośrodków handlowych w Europie Wschodniej, została wybrana by wspierać firmę na jej drodze rozwoju w regionie. Inwestycja podkreśla, jak ważny dla Datalogic i jej dalszego wzrostu jest ten region. W Europie generowane jest 40% oboru firmy.

Datalogic jest obecny w 30 krajach, gdzie trafiają produkty z 8 zakładów produkcyjnych. Firma posiada też 12 ośrodków badawczych oraz dwa specjalne ośrodki Datalogic Labs.

Datalogic duż nacisk kładzie na wprowadzanie nowych, unikalnych lub ulepszonych produktów, które  mają pozwolić rozwijać się frmie szybicej niż rynek. Koncetruje się na dostarczeniu odpowiedzi na potrzeby klientów z obszarach automatycznej identyfikacji i przetwarzania danych dla handlu detalicznego, transportu i logistyki, produkcji oraz służby zdrowia.


Zobacz także

Piknik rodzinny z Diesel Truck - atrakcje dla wszystkich.
Małe i średnie firmy spedycyjne celem akwizycyjnym.
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Terminale mobilne Zebra w magazynach ID Logistics
Nagrodzono wzorniczą innowacyjność Zebra Technologies
Szerokoformatowe drukarki etykiet do zastosowań w logistyce produktów
ZX420i oraz ZX1600i: nowe modele przemysłowych drukarek Godex w Koncept-L
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA