2016-06-06 | Głos z rynku

Nowy prezes w itelligence

Właściciele itelligence powołali Bogdana Zborowskiego na stanowisko dyrektora zarządzającego, który będzie odpowiadał za kontynuację sukcesów rynkowych oraz dalszy rozwój spółki w Polsce. Obejmie on jednocześnie funkcję prezesa zarządu itelligence.
Bogdan Zborowski obejmuje stanowisko dyrektora zarządzającego w itelligence. Bogdan Zborowski obejmuje stanowisko dyrektora zarządzającego w itelligence.
Bogdan Zborowski jest absolwentem Wydziału Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej. Ukończył również szereg szkoleń z zakresu zarządzania, w tym w London Business School.

Kariera zawodowa Bogdana Zborowskiego od 20 lat jest związana z sektorem IT w Polsce. W 1996 roku rozpoczął pracę w Bull Polska na odpowiadając za rozwój sprzedaży rozwiązania ERP. Następnie kontynuował swoją drogę zawodową w IBM oraz Computerland S.A., początkowo jako account manager odpowiedzialny za relacje z klientami z branży automotive, później jako lider sektora usług finansowych, a także lider sprzedaży dedykowanej dla największych klientów sektora administracji publicznej, finansowego, telekomunikacyjnego i energetycznego. W 2013 roku został nominowany na wiceprezesa zarządu ds. sprzedaży oraz członka zarządu w Sygnity S.A., jednej z największych firm integratorskich IT w Polsce.
 

- itelligence to lider w zakresie wdrożeń rozwiązań oprogramowania SAP dla przedsiębiorstw. Cieszę się, że dołączam do doświadczonego zespołu profesjonalistów świadczących najwyższej jakości usługi swoim klientom. Zadaniem polskiego zespołu itelligence, którego jestem od teraz częścią, jest umacnianie pozycji firmy na rynku polskim dzięki dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań i budowaniu długotrwałych korzyści dla naszych klientów i pracowników - powiedział Bogdan Zborowski, dyrektor zarządzający w itelligence sp. z o.o.
 

- Cieszymy się z wyboru Bogdana Zborowskiego na dyrektora zarządzającego w itelligence w Polsce. Jesteśmy przekonani, że dzięki jego wieloletniemu doświadczeniu w branży IT oraz sukcesom w dużych międzynarodowych firmach, będzie on realizował z powodzeniem strategię wiodącego partnera SAP z odpowiednim naciskiem na współpracę z naszymi klientami, partnerami biznesowymi i pracownikami – powiedział Urban Hopen - Executive Vice President, odpowiedzialny za region Europy Wschodniej oraz Chin w itelligence AG.

Bogdan Zborowski będzie bezpośrednio raportował do Urbana Hopen.

Zobacz także

TransINFO to pierwszy w Polsce kanał na YouTube, skierowany do branży transportowej.
Yusen Logistics mianowany przez Walmart w Meksyku Partnerem Biznesowym Roku.
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

itelligence wspiera klientów zgodnie ze standardami SAP
System ERP efektywnie realizuje zamówienia od kontrahentów
Przemysł 4.0 przyniesie 400 mld dolarów na rynku inteligentnej produkcji
Awans do grupy dużych ERP oraz 8,2% udziału w rynku
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA