2016-04-10 | Głos z rynku

SKAT Transport w Grodzisku Mazowieckim

Oddział w Grodzisku Mazowieckim jest kolejną placówką terenową operatora transportowo-logistycznego z Gdańska. Nowa inwestycja znajduje się w korzystnym miejscu ze względu na logistyczne połączenia międzynarodowe oraz bezpośredni dostęp do zasobów regionu mazowieckiego.
SKAT Transport uruchomił nowy oddział w Grodzisku Mazowieckim. SKAT Transport uruchomił nowy oddział w Grodzisku Mazowieckim.
„Rozwój naszych partnerów biznesowych w regionie mazowieckim jest dla nas pozytywnym sygnałem. Ważnym elementem pracy jest zagwarantowanie nie tylko jakościowej usługi przewozu ładunku firmom produkcyjnym, eksporterom i importerom, ale również zapewnienie komfortu współpracy w postaci doświadczonej kadry, która jest dostępna nie tylko na wszystkich możliwych kanałach komunikacyjnych, ale również w każdej chwili może wesprzeć operacyjnie naszego klienta w poszukiwaniu rozwiązań w niestandardowych sytuacjach.
 

 "W tym roku nasza firma obchodzi 25 lat i obecnie zatrudnia kilkuset specjalistów z różnych dziedzin branży TSL. Każdy nasz oddział, to nie tylko miejsce gdzie opracowuje się zlecenia dla naszych klientów, to też miejsce gdzie można rozwinąć swoją karierę i brać udział w życiu oraz tworzeniu sukcesów naszej firmy. Jest to też wizytówka w postaci doświadczonego zespołu, który prezentuje naszą szeroką ofertę i zaprasza do współpracy," – poinformował Prezes SKAT Transport Waldemar Łazarczyk.
 

Zobacz także

Filip Czerwiński przejął obowiązki Prezesa Zarządu DSV Road Polska.
CeMAT 2016 zapowiadane są jako logistyczne targi pod znakiem inteligentnych rozwiązań w łańcuchu dostaw
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG 2018
Fracht FWO Polska nagrodzony za polsko - amerykańskie partnerstwo gospodarcze
DSV w 2017 r. osiągnął wzrost sprzedaży i zwiększył zyski
Global Challenge SCM - The Fresh Connection 2018 -zwiększa pulę nagród
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA