2016-04-08 | Głos z rynku

Zmiana na stanowisku prezesa DSV Road

Od 1 kwietnia 2016 roku obowiązki Prezesa Zarządu DSV Road Polska przejął Filip Czerwiński zastępując na tym stanowisku Piotra W. Krawieckiego. Filip Czerwiński doskonale zna specyfikę funkcjonowania DSV, którą miał okazję poznać pracując w DSV Road w sumie przez blisko 9 lat, ostatnio na stanowisku Dyrektora ds. Sprzedaży i Rozwoju. Przez ostatnie półtora roku pełnił on funkcję Country Managera w firmie Cordstrap Polska.
Filip Czerwiński DSV Road
 
Filip Czerwiński jest absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ukończył też studia podyplomowe na kierunku Transport i Logistyka na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny), a z branżą TSL jest związany od 1999 roku.
 

 
Filip Czerwiński zastąpił na stanowisku Prezesa Zarządu DSV Road Piotra W. Krawieckiego, który piastował to stanowisko przez ostatnich 16 lat (wcześniej w ramach Frans Maas i DFDS).
 
Tak rynek polski, jak i światowy znajduje się obecnie pod dużą presją, a ostra konkurencja oraz wysokie wymagania klientów negatywnie wpływają na wyniki finansowe DSV Road w Polsce. Musimy odwrócić ten trend i wzorem lat minionych skupić się na procesie realizacji wyników finansowych. Piotrowi dziękuję za lata ciężkiej pracy na rzecz DSV i życzę mu wielu sukcesów w przyszłości – mówi Jannik Lenthe Olesen, Regional Director w DSV Road Holding A/S.
 

Zobacz także

CeMAT 2016 zapowiadane są jako logistyczne targi pod znakiem inteligentnych rozwiązań w łańcuchu dostaw
Goodman wynajął w całości pierwszy etap Poznań Airport Logistics Centre i rozpoczyna budowę drugiego etapu.
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Cotygodniowy przegląd nowinek z branży motoryzacyjnej
Nowe funkcje rozwiązania TripMonitor od Astraty
DCT Gdańsk obsługuje sprzęt wojskowy Amerykanów
Monopol giełd transportowych złamany – skorzystają na tym m.in. przewoźnicy
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA